ANKETA: Kdo se stane nejlepším střelcem La Ligy?

Máme za sebou už 21 kol španělské nejvyšší soutěže (La Ligy). Na čele je ve skvělé forme hrajíci Barcelona, ve které drtí soupeře trio MSN. Messi, Neymar a Suaréz, je vůbec nutné diskutovat o jejich  kvalitě? Myslím, že ne. Suaréz je považován za nejlepšího hrotového útočníka na světe. Messi je čerstvým vítězem Zlatého míče. A co Neymar? Ten byl mezi třemi nejlepšími v anketě Ballon d’Oro 2015. Zázračné brazilské dítě je považováno za jednoho z největších talentů v současném fotbale. Jednoho dne, možná už brzy, by měl vystřídat na trůně dvojici Cristiano Ronaldo a Lionel Messi a převzít jejich korunku.

Druhým týmem v tabulce je stále zlepšující se Altético Madrid, které pod Simeoneho vedením, dokázalo návrat mezi úplnou špičku. V Atléticu se góly víc dělí mezi ostatní hráče, než je tomu v případe dvou největších gigantů španělského fotbalu. Suverénně je však největším bombardérem týmu Antoine Griezmann.

A co Bilý Balet? Ten se nachází na nelichotivé pozici. Třetí za oběma největšími rivaly a konkurenty asi není nic, co by hřálo na srdíčku fandy nejúspěšnějšího klubu historie. Ofenzivní trio Realu? To nemůže být nikdo jiný než BBC aneb Bale, Benzema a Cristiano Ronaldo. V lize to je určitě zajímavé srovnání a statistiky v počtu vstřelených gólů mezi zmíněnými trojicemi MSN a BBC jsou velmi vyrovnané.

Zapojte se do naší ankety a hlasujte pro hráče, o kterém si myslíte, že se stane nejlepším střelcem této soutěže.

This poll is no longer accepting votes

Kdo se stane nejlepším střelcem La Ligy 2015/16?

 

Ukončení hlasovaní: 26. 02. 2016, 23:59:59

 

AUTOR: Tomáš „El Vričanito“ Vričan | Sportyonline.cz

Kontaktujte nás zde: redakce@sportyonline.cz