Slavia zpět do Evropy?

Slavia Praha, po změně vlastníka, tak trochu zamíchala kartami v boji o pohárovou Evropu. Po, pro mne nečekaně úspěšném, umístění po podzimní části, se stala jedním z adeptů na umístění na předních příčkách Synot ligy. Hlavním soupeřem sešívaných, bude především Mladá Boleslav a Slovan Liberec. Poslední slovo určitě neřekl ani FK Jablonec, tam ale záleží hlavně na tom, jestli se mu podaří udržet všechny hráče, případně posílit.

Právě Slavia Praha se stará o největší rozruch na přestupovém poli a do svých řad získala opravdu hodně nových hráčů. Za zmínku stojí především záložník Josef Hušbauer ze Sparty, ostravský brankář Jiří Pavlenka, který již dostal i pozvánku do reprezentace a střelec osmi podzimních gólů Muris Mešanovic z Jihlavy. Zajímavý je i návrat Jana Vošahlíka z hostování v Kazachstánu. Při svých nákupech však Slavia myslela i na budoucnost a kromě již zmiňovaného Pavlenky, získala do svých řad Baráka z příbrami a Linharta z Českých Budějovic.

v souvislosti se Slavií navíc padají další jména na případný přestup, v poslední době se hovoří o Martinovi Zemanovi z FC Sion, kde již prý zbývá jen dohoda mezi kluby. Na konečnou podobu kádru si její fanoušci budou muset ještě nějakou dobu počkat.

Jen připomínáme, že do Slavie Praha vstoupila čínská skupina CEFC, která drží 60% jejích akcií, miliardář Jiří Šimáně vlastní zbylých 40% akcií.

 

autor: fan73 / sportyonline.cz

 

Více z fotbalu

Online výsledky z fotbalu


Kontaktujte nás zde: redakce@sportyonline.cz