Zítka nahradí Srníčka. Získá Sparta i Šurala?

Sparta dnes zahájila přípravu na jarní část sezóny, ve které mimo jiné nastoupí v play off evropské ligy proti FC Krasnodar. Na jaře ji také čeká náročný boj s Plzní o titul v Synot lize. V přípravě se Sparta utká mimo jiné i se slavný Dortmundem.

Zatím jediné dvě posily přivedli letenští již na konci podzimní části Synot ligy. Obranné řady přišel vyztužit Ondřej Mazuch a z Mladé Boleslavi získali Ondřeje Zahustela, který by se měl starat o ofenzivnější úkoly.

 

Na postu trenéra brankářů bude působit Daniel Zítka, který nahradí tragicky zesnulého Pavla Srníčka.

Sparta také potvrdila, že stále jedná o příchodu Josefa Šurala, o kterého se zajímá i její největší rival Slavia. Letenský tým navíc jedná ještě o jednom hráči, ale v tomto případě trenér Sparty Zdeněk Ščasný, nechtěl být konkrétní. Nejčastěji se ale skloňuje jméno Michala Kadlece z Ferenbahce.

Naopak na odchodu ze Sparty jsou Litsingi, Paixao a Steinhöfer, kteří se v kádru letenských neprosadili, a Sparta o ně ztratila zájem. Prvně jmenovaný jedná o přestupu do Turecka, zbývající 2 hráči si hledají angažmá. Před časem Spartu opustil i Josef Hušbauer, který zamířil do Slavie Praha.

autor: fan73 / sportyonline.cz

 

Více z fotbalu

Online výsledky z fotbalu


Kontaktujte nás zde: redakce@sportyonline.cz