Kde sledovat sporty naživo?

Kde sledovat sporty naživo

Každého sportovního fanouška tu a tam napadne spásná myšlenka, že by si pustil svůj oblíbený tým v televizi a trochu si zafandil. Pokud jste fanouškem fotbalové Slavie nebo Sparty, tak to samozřejmě není žádný problém, protože zápasy těchto týmů se v televizi tu a tam objevují. Horší je to v případě, že chcete sledovat všechny zápasy daného týmu, případně že se zajímáte o zápasy méně známých sportů a týmů. Naštěstí pro vás žijeme ve 21. století, takže jsme obklopováni pokrokovými technologiemi, díky nimž můžeme sledovat naživo většinu fotbalových zápasů naprosto bez problémů. Stačí k tomu počítač nebo mobil a připojení k internetu. V tomto článku vám poradíme, jak na to.

Streamy veřejnoprávních televizí a kabelových televizí

Jelikož zájem o sportovní přenosy je obrovský, televizní stanice se snaží přinášet co největší množství sportovních událostí. Vysílací časy některých událostí se ovšem překrývají, proto televizní stanice sahají k live streamům. Live stream je živé vysílání sportovního utkání na internetu.

V případě veřejnoprávních televizí můžete live streamy sledovat zcela zdarma (ČT Sport), v případě kabelových televizí si pro shlédnutí live streamu musíte předplatit některou službu (například Eurosport).

Streamy jednotlivých soutěží

Protože live streamy jsou v současné chvíli velice populární a protože umožňují jen s minimálními náklady přenášet libovolné sportovní zápasy, začaly své internetové televize (a streamy) poskytovat také samostatné ligy a soutěže. Týká se to především okrajovějších sportů jako je například MMA , případně z okrajovějších lig, nicméně z nabídky si určitě vyberete. Streamy jednotlivých soutěží jsou až na malé výjimky placené, poplatek však není vysoký – pohybuje se v řádu jedné až dvou stokorun/měsíc.

Streamy sázkových kanceláří

Sázkové kanceláře jsou úzce propojeny s jednotlivými televizními přenosy a to hlavně kvůli možnosti vsadit si live. Aby tahle možnost byla pro zákazníky dostatečně atraktivní, k vybraným zápasům vysílají také sportovní streamy. Tyto streamy jsou k dispozici zdarma pro všechny řádně registrované zákazníky, kteří si v daném období vsadili alespoň za 30 korun.

Externí stránky se streamy

Touto možností se dostáváme na tenký led, protože externí stránky nabízející streamy zdarma jsou nelegální. Ovšem pokud má být náš článek o tom, kde sledovat sporty naživo zcela vyčerpávající, na tuto možnost nesmíme zapomenout, protože je velice populární.

Externí stránky se streamy nabízejí tisíce sportovních přenosů na jednom místě zcela zdarma. Háček je v tom, že se vám zobrazuje reklama. A to v některých případech až v neúnosném množství. Návštěvou těchto stránek navíc riskujete, že si do počítače stáhnete nějaký vir, proto tyto stránky nedoporučujeme.

Kontaktujte nás zde: redakce@sportyonline.cz