Nevíte, jakému sportu se věnovat? Poradí znamení zvěrokruhu 

Nevíte, jakému sportu se věnovat? Poradí znamení zvěrokruhu

Zakomponovat do svého života pohyb je skvělé předsevzetí, které se však vyplatí splnit dříve než na Nový rok. Problémem může být to, že člověk zrovna neví, jakému sportu se věnovat nebo jaký sport by ho mohl bavit. Kvůli tomu, že ho někdy v minulosti nějaký sport zklamal se může jiným typům pohybu vyhýbat, a to je škoda. Zeptejte se proto svého znamení zvěrokruhu, který sport by vás, alespoň tedy dle hvězd, mohl naplňovat. 

Štíři milují makačku, Střelci zase divokou přírodu 

Narodili jste se ke konci roku ve znamení Štíra? Pak patříte ke znamením, které umí a potřebují pořádně zatnout zuby a makat. Dělá vám radost, když se octnete na dně svých sil a když musíte překonávat své limity (a to nejen ve sportu, ale také v osobním a profesním životě). Rádi zjišťujete, co vaše tělo dokáže, proto je pro vás ideální veslování, box, ale také skákání přes švihadlo.  

Jestliže jste se však narodili ve znamení Střelce, jste milovníkem pocitu svobody. Proto vás to láká spíše do přírody, která bude divoká. Zkrátka a dobře se jen tam, kde se cítíte svobodně, můžete cítit šťastně. A tak do hry nastupuje například jízda na koni, ale také alpské lyžování, cyklistika nebo běh či veslování. 

Kozorozi jsou samotáři, Ryby zase potřebují cítit splynutí mysli a těla 

Narodili jste se spíše ve znamení Kozoroha? Pak vás můžeme označit za takového vlka samotáře, který se rád překonává a který také rád tráví volný čas ve svých myšlenkách. Týmové sporty byste měli opustit, naopak horolezectví nebo běhu na lyžích byste měli dát přednost. 

Jestliže jste se narodili spíše ve znamení Ryb, důležité je pro vás splynutí mysli a těla. Zde je pro vás sport zcela jasný. Kromě jógy vám učaruje také pilates nebo balet.  

Berani oplývají pozitivní energií, Blíženci musí být v jednom kole 

Berani jsou zase ohnivými znameními čili to znamená, že oplývají pozitivní energií a že. Milují rychlost. Jsou soutěživými typy čili mezi ideální sporty patří například automobilové závody, motokros nebo cyklistika či surfování. Vhodný je však také box nebo krav maga. 

Pokud jste se narodili ve znamení Blíženců, když nejste v jednom kole, cítíte se neúplní. A tak potřebujete takový sport, který vám přesně tento pocit vnukne do žil. Ideální je pro vás tenis nebo moderní tanec. 

Kontaktujte nás zde: redakce@sportyonline.cz