Prázdniny začínají! Kam za fotbalem?

stadion-fotbal
Studenti se mohou těšit z teplého počasí i dvouměsíčního volna v podobě prázdnin. Někteří jdou na brigádu a někteří pojedou za fotbalem. Které turnaje a zápasy jsou pro fanouška nejatraktivnější?

Do Alianz Arény na Bayern za pakatel

Největším lákadlem zcela určitě bude duel Bayernu s Manchesterem City. Guardiola i Ancelotti zažijí premiéru coby trenéři nových mužstev, a tak máte jedinečnou možnost vidět ty největší fotbalové hvězdy současnosti za pár korun. V Mnichovu se každoročně konají nějaké turnaje a zápasy, které jsou cenově dostupné pro téměř každého fotbalového fanouška. Utkání se koná dvacátého července o půl deváté večer. Mnichov je destinace oblíbená hlavně pro fanoušky z České republiky, protože to máme prakticky za rohem. I pro slovenské fanoušky je to velké lákadlo.

Chelsea v Klagenfurtu? Pro fanoušky londýnského velkoklubu povinnost!

Chelsea se v Klagenfurtu představí ve stejný den, jako Manchester City v Mnichově. Jeden z těchto duelů byste si rozhodně neměli nechat ujít. Chelsea ve výše zmíněném městě odehraje přátelské utkání proti Wolfsberger AC. Pokud se na tento duel rozhodnete jet, tak nezapomeňte navštívit nejvyšší dřevěnou rozhlednu na světě. Zážitek zaručený. Z rozhledny Piramidenkogel lze vidět místní jezero nebo slovinské Alpy.

Slavný anglický celek kousek od Litvínova

Hned o deset dní později se kousek za hranicemi koná Dresden Cup, kterého se účastní právě Drážďany, dále Betis, Werder Brémy a také slavný Everton. Co můžeme při cestě na tento turnaj rozhodně zaručit? Skvělou atmosféru. V Německu a konkrétně v Drážďanech sídlí jedni z nejlepších fanoušků na světě a zážitek na celý život by vás neměl minout. Tento turnaj je opět velice levný a snadno přístupný pro české i slovenské fanoušky. Doporučujeme!

Jürgen Klopp se vrací domů!

Německý kouč se vrací na místo činu. Mainz totiž na začátku své trenérské kariéry vedl. Teprve odtamtud zamířil do Dortmundu. Teď jeho Liverpool změří síly právě s jeho bývalým týmem. V Německu se očekává, že bude vyprodáno, a pokud Vás tento duel zajímá, tak neváhejte a vyrazte!

Čekají nás také superpoháry

Nezajímají Vás výše zmíněné přátelské duely a turnaje? Myslíte si, že to nemá takový náboj a atmosféru jako ligové či pohárové duely? Nezoufejte. Hned první srpnový týden je na programu duel o superpohár mezi PSG a Lyonem. A to opět v Klagenfurtu. Další den ve Wembley změří síly současný mistr Anglie Leicester s Manchesterem United, za který by mohl nastoupit i Zlatan Ibrahimovic! Lákavý zcela určitě bude také boj o německý superpohár mezi Borussi a Bayernem, který se bude konat právě v Dortmundu.A pro fanoušky španělské kopané je připravený duel Barcelony se Sevillou.
Štítky:  ,

Kontaktujte nás zde: redakce@sportyonline.cz