Přestupové spekulace jsou v plném proudu

fotbal2016

Přestupové spekulace jsou v plném proudu. Které hvězdy před novou sezonou změní dres?

Zlatan Ibrahimovič do Manchester United?

Švédský kanonýr po čtyřech sezonách opustil hlavní město Francie a je blízko přesunu na ostrovy za Mourinhem, který ho jíž dříve vedl v Interu. Přitom přesun do Manchesteru United mohl být oficiálně potvrzený již před Eurem. Pár dní před evropský šampionátem Zlatan prohlásil, že v pondělí oznámí velkou bombu. Když se lidé z celého světa sešli na tiskové konferenci, Zlatan představil svou novou kolekci oblečení. United je zatím největším favoritem na zisk hvězdného kanonýra, ve hře je stále ale třeba Katar, a nebo ostatní bohaté země. Zatím jenom víme, že neodejde do Švédska. Tuto možnost Ibrahimovič vyvrátil se slovy, že je na švédskou ligu až moc dobrý.

Odejde Robert Lewandowski do Realu Madrid?

Podle nejednoho španělského zdroje polský střelec požádal vedení Madridského celku, aby ho za každou cenu získal. Španělský celek by mu mohl nabídnout astronomických 25 milionu za rok. V Mnichově má “pouze“ 10 milionu. Sedmadvacetiletý útočník prohlásil, že v Německu už vyhrál vše co mohl a rád by zkusil novou výzvu. Odejde již v tomhle přestupovém období? Uvidíme. O jeho služby měl Real zájem i loni.

Zamíří Miralem Pjanić do Juventusu?

Možná již při čtení tohoto článku bosenský záložník podepsal smlouvu s Juventusem Turín. Podle nejednoho zdroje je ještě současný hráč AS Řím na zdravotní prohlídce v Turíně a přestup se zdá být velmi blízko. Miralem by mohl vylepšit již tak skvělou zálohu současného mistra Itálie. V šestadvaceti letech patří mezi nejlepší záložníky na světě a jeho přihrávky, čtení hry a přímé kopy jsou opravdu luxusní. Mimo něj se o dalšího záložníka AS Řím Nainggolana zajímá londýnská Chelsea. V hlavním městě budou mít velké starosti, aby své hvězdy dokázali udržet, popřípadě nahradit.

Opustí Jamie Vardy Leicester?

Dříve pracoval v továrně a teď vyhrál s Leicesterem titul a stal se druhým nejlepším střelcem Premier League. O rychlonohého útočníka projevil zájem londýnský Arsenal. Odejde Vardy z týmu, ve kterém je modlou a velkou hvězdou? Arsenal podle mnohých zdrojů aktivoval výkupní klauzuli nejlepšího hráče letošní sezony Premier League a je už jen na Vardym, zda přestoupí. Platově by si rozhodně mnohonásobně polepšil a smlouvu by měl na čtyři roky. Před nedávném prohlásil, že nehodlá Leicester opustit. Dodrží slovo?

Kontaktujte nás zde: redakce@sportyonline.cz