Běháte? Víme, kdy čekat výsledky

Běh a výsledky

Především ženy ještě dohání to, co nestihly, a sice hubnou jako o život. Už jen pár dní zbývá do otevření koupališť a žádná žena si nemůže dovolit ukazovat přebytečná kila, která ještě nezmizela od vánočních svátků. Mnohé ženy si platí svého osobního trenéra, jiné ženy se zaměřily především na stravu jako takovou. Další ženy se však rozhodly začít běhat, protože právě běh je sport, který je dokáže přivést k vysněné postavě, kterou budou moct okouzlovat nejednoho plavčíka na koupalištích.

Běh je populární zejména proto, že je zadarmo a že ho lze vykonávat kdekoliv na světě a kdykoliv během dne. Kromě toho je během skvělý proto, že se po něm rychle hubne. Mnohé ženy však očekávají výsledky takřka hned, což je samozřejmě nereálné. Výsledky se nedostaví mrknutím oka, tím si můžete být jisti. Otázkou tedy je, kdy se výsledky na postavě projeví a ukážou v plné své kráse?

Jak dlouho běhat, abychom viditelně zhubli?

Vše se odvíjí na tom, jak dlouho běháte. Nemusíte běhat několik desítek kilometrů, vše záleží od času, který běhu věnujete. Přece jenom někteří nejsou v té nejlepší fyzické kondici, proto je jasné, že během půlhodiny neuběhnou deset kilometrů jako jiní lidé. Abyste viditelně zhubli, je nutné se zaměřit právě na frekvenci tréninků.

Odborníci doporučují běhat minimálně 35-40 minut. Jedná se o optimální čas, který je třeba uběhnout. Neznamená to však, že musíte běhat denně skoro tři čtvrtě hodiny. Výsledky se dopraví i tehdy, kdy budete běhat třikrát, čtyřikrát do týdne. Jeden den si dejte volno a zbylé dny plavte nebo cvičte jógu.

Výsledky očekávejte po měsíci

Jestli si nastavíte režim sportování, jestli budete běhat minimálně třikrát, čtyřikrát týdně, výsledky se dostaví už po jednom jediném měsíci. Je to poměrně krátká doba, ale pro běžce urputně toužící po výsledcích je to doba dlouhá. To čekání se však stoprocentně vyplatí.

Kontaktujte nás zde: redakce@sportyonline.cz