Cvičte doma aneb zbavte se povánočních tuků

Cvičte doma

Vánoční svátky se stejně jako v uplynulých letech nesly ve znamení jezení, jezení a jezení. Kromě toho jsme jen odpočívali, nic jsme nedělali, nehýbali se, a to je právě důvod toho, proč nám přibyla vánoční kila. Vánoční tuky přibývaly rychlostí blesku a my jsme ani nestihli mrknout okem a už jsme se nevešli do svých oblíbených džínů. V případě, že je to i váš problém, máme pro vás jeden tip -vánoční tuky můžete snadno odbourat, pokud si najdete pár minut doma k domácímu cvičení.

Mnozí lidé si dávali letos předsevzetí, a sice že chtěli zhubnout povánoční tuky. Jenže mnozí novoroční předsevzetí hned porušili, jelikož žili v domnění, že povánoční tuky je možné spálit jen a pouze na veřejných sportovištích. A jelikož jsou to stydlíci, raději na své novoroční předsevzetí zanevřeli.

Sportovat však nemusíte jen na veřejných sportovištích, ale sportovat můžete také doma. Existuje mnoho online trenérů, kteří vám s tímto pomohou.

Jillian Michaels jistě znáte

Jillian Michaels vám jistě nemusíme představovat. Jedná se o poměrně tvrdou trenérku, která vám nedá v noci spát a kvůli které vás budou bolet i svaly, o nichž jste ani nevěděli. Jillian Michaels má mnohé zajímavé série cviků, které vás rychle dostanou do formy. Jednotlivá cvičení mají zhruba půl hodiny, což je čas, který si ze svého dne dokážete utrhnout. A ten, kdo si půlhodinu denně utrhnout nemůže, ten se jen vymlouvá.

Zuzka Light je synonymem zabijáka

Pokud toužíte po trochu kratších cvičeních, doporučujeme Zuzku Light, která je však synonymem zabijáka. Zuzka má kratší patnáctiminutová cvičení, která jsou však velmi, velmi intenzivní. Má také různé programy, které vás poměrně rychle dostanou do formy.

Bob Harper jako mužská síla

Skvělé jsou také cviky s Bobem Harperem, ale ty jsou spíše na posilování svalů a na tvarování postavy. Má delší cvičení, přesto jsou spíše silové a prověřují vaši výdrž. Ne každý dokáže Boba Harpera snést, jeho cvičená jsou opravdu dlouhá.

Kontaktujte nás zde: redakce@sportyonline.cz