Jací online trenéři vás dostanou do parády?

Online trenéři

Ženy v tomto období jsou schopny udělat cokoliv, aby se zbavily nepříjemných a zbytečných kil navíc. Přece jenom je tu zanedlouho léto, jinými slovy se blíží plavková sezona, tudíž je načase začít něco dělat. Dámy, letos to nezkoušejte s drastickými dietami nebo s nějakými nebezpečnými tabletkami. Raději zkuste cvičit. Mnoho žen se začne vymlouvat, že nemá na cvičení čas, ovšem těmto ženám je třeba oponovat – patnáct minut denně si najde skutečně každý. A i díky patnácti minutám denně lze zhubnout do vysněné postavy, tím si buďte jisti.

S tím vám totiž mohou pomoct fitness trenéři, které ani nemusíte platit. Ženy se většinou vymlouvají nejen na čas, ale taky na to, že osobní trenéři moc stojí. Jenže hezkou postavu si můžete vypilovat i v pohodlí domova, jenom musíte vědět, do jakých rukou je vhodné se svěřit.

Je libo Jillian Michaels?

Mezi asi nejznámější online trenéry patří Jillian Michaels, což je trenérka, která je známá tím, že má ruce jako muž. Její ruce jsou však jen tak skvěle vypracované, ovšem právě díky jejím rukám z ní jde strach. Cvičení s Jill je jedinečné v tom, že je to skloubení jak kardia, tak síly. Nejen, že během cvičení spálíte přebytečné tuky a kalorie, ale na druhou stranu i vytvarujete svaly, které na těle máte.

Zuzka Light jako patnáctiminutový zázrak

Potom se můžete svěřit i do rukou Zuzky Light. Jedná se o českou trenérku žijící ve Spojených státech amerických, která se proslavila tím, že všem ukázala, že svou postavu můžete vypilovat i díky krátkému, doslova patnáctiminutovému cvičení. Její cvičení jsou nejen efektivní, ale nejsou ani nijak náročné. Náročnost cvičení si ostatně sami můžete zvolit, na internetu má videí skutečně mnoho.

Bob Harper jen pro pokročilé

Pokud toužíte spíše po mužském trenérovi, zkuste to s Bobem Harperem. Tento muž je doslova zabiják. Je vhodný jenom pro pokročilé, jeho cviky jsou skutečné náročné, ale za to velice účinné.

Kontaktujte nás zde: redakce@sportyonline.cz