Jaké sporty vás proberou ze zimního spánku?

Jaké sporty vás proberou ze zimního spánku?

I když zima ještě nekončí, ze zimního spánku bychom se probudit už mohli. Vánoční svátky jsou přece jenom už za námi a my se musíme dostat do pravidelného pracovního režimu. Jenže mnohým lidem se opravdu ještě nechce, jsou totiž stále naladěni na pomalou vlnu, chtějí neustále trávit čas v posteli, což samozřejmě není dobré. A tak se pojďme společně probrat s pomocí několika sportů, které nás zaručeně ze zimního spánku proberou. Víte, jaké sporty mají takovou moc? 

Jak jsme zmínili, zima ještě nekončí, ale naše tělo už potřebuje trochu pohybu. Pojďme si proto tento pohyb dopřát, dopřejme svému tělu přesně to, co potřebuje a co od nás vyžaduje. I když jsou dny poměrně krátké a noc je poměrně dlouhá, pro zmíněné sporty si určitě najdete alespoň chvilku.  

Tae bo 

Abyste se zaručeně probrali ze zimního spánku, potřebujete se začít pořádně hýbat. A není nic lepšího než Tae bo! Jedná se o skupinové cvičení s hudbou. Cvičení vychází z kombinace různých bojových sportů, a tak je cvičení poměrně živé, nikoli stereotypní a nudné. Díky tomu, že je cvičení energeticky náročné, spálíte i během jedné jediné lekce ohromné množství kalorií. Navíc vás tento typ sportu bude určitě bavit, jak jsme zmínili, jedná se o dynamický pohyb, který vás neomrzí.  

Power jóga 

Pokud chcete začít lehce, přesto efektivně, doporučujeme začít navštěvovat lekce power jógy. Power jóga je v současné době velice oblíbená zejména u žen, které moc dobře vědí, že se při józe nejen uklidní, ale také dojde ke zpevnění jejich svalů. Power jóga se od klasické jógy liší především svou rychlostí a také náročností. Ovšem i při tomto typu sportu získáte potřebnou rovnováhu a samozřejmě i schopnost se lépe soustředit.  

Flowin 

Už jste slyšeli o sportu jménem flowin? Jedná se o unikátní tréninkový koncept, během kterého se soustředíte především na střed vašeho těla. Principem tohoto sportu jsou především klouzavé pohyby na speciální hladké podložce. Využíváte váhu vlastního těla. 

Kontaktujte nás zde: redakce@sportyonline.cz