Knihy, díky kterým se zamilujete do sportovních aktivit

Knihy, díky kterým se zamilujete do sportovních aktivit

Více pohybu je klíčem nejen ke spokojenějšímu a zdravějšímu životu, ale také ke krásné postavě. Bohužel řada lidí neumí sportovním aktivitám přijít na kloub. I když si koupili hromadu stylového oblečení nebo se motivovali pořádným kusem dortu, stejně tomu sportu moc nedali. Proto se nabízí otázka, co nám vlastně může pomoct? Nebo co by mohlo být naší pomyslnou spásou? Asi nikdo by neřekl, že nám pomocnou ruku podávají právě knihy.  

Knihy umí motivovat k lecčemu. Dokážou nás motivovat na cestě k úspěchu nebo nás naučí, jak změnit své myšlení. Dokonce jsou tu mezi námi takové výtisky, které nás zase donutí sportovat. O jakých je řeč? 

Běhej se psem, Šimon Cipro 

Pokud máte domácího čtyřnohého psího společníka, pak vás může motivovat knížka nazvaná Běhej se psem, Šimon Cipro. Jedná se o jedinečný výtisk, který vás přesvědčí, že tím nejlepším parťákem ke každodennímu sportu je právě váš pejsek. Nemusíte s ním uběhnout žádné maratonské běhy, stačí pár kilometrů za domem na polní cestě.  

Jen málokdo si uvědomuje, jakým je pes parťákem. Nenechá vás si odpočinout a bude vás motivovat k dalšímu uběhnutému kilometru.  

Plavání, Terry Laughlin 

Dalším výtiskem, jež vás donutí sportovat, je Plavání od spisovatele Terryho Laughlina. Jedná se o knihu určenou pro ty, kteří nechtějí hodiny strávit v posilovně na strojích, které jim nejsou moc sympatické. Navíc plavání – to dokáže s tělem úplné zázraky, a to především proto, že se při něm zapojuje naprosto každá část lidského těla.  

Velkým bonusem plavání je, že nezáleží na vašem věku, zkušenostech nebo tělesných proporcích, kterými disponujete.  

Žijte jógu, Václav Krejčík 

Jóga – to je fyzická aktivita, která se těší velké oblibě. Kdo ji vyzkoušel ví, jaké má benefity. Přesvědčit vás o ní může i kniha nazvaná “Žijte jógu“, za kterou stojí Václav Krejčík.  

Kontaktujte nás zde: redakce@sportyonline.cz