Nejbláznivější sporty, které existují

Nejbláznivější sporty, které existují

Sportování lidi v poslední době opravdu baví. Lidé dnes sportují kdykoli, kdy mají trochu volného času, a tak se snižuje množství obézních lidí a přibývá těch, kteří se cítí ve formě a zdraví. Pokud se chcete také přidat ke sportujícím lidem, ale běžné sporty vás nelákají, co zkusit sporty, které se řadí k těm nejbláznivějším na světě? Takových sportů je opravdu mnoho, stačí si vybrat jeden, který vás doslova očaruje.  

Vidlácké hry chro, chro, chro 

K nejbláznivějším sportům na světě patří vidlácký sport nazvaný prostě “chro, chro, chro”. Jedná se o velice zajímavý závod v potápění, kdy se však nepotápíte pro poklad do moře, ale potápíte se pro prasečí nožičku s bahně. Navíc do toho nesmíte zapomínat vydávat zvuky jako prasátko, aby to opravdu byla podívaná. Kupodivu se v tomto sportu koná i mistrovství světa, což je teprve úlet! 

Konopné olympijské hry 

Už jste něco slyšeli o konopných olympijských hrách? Jedná se o hry, které vznikly v Austrálii. Od klasických olympijských her se však krapet liší. Soutěžící zde hází s bongem nebo balí takzvané jointy a podobně. Další zajímavou disciplínou těchto australských olympijských her je třeba probíhání plátěnými tunely s postřikovači na zádech.  

Redbull vám dává křídla 

Možná jste si vzpomněli na legendární reklamu, která jednu dobu neustále běžela na televizních obrazovkách. Sport jménem “Redbull vám dává křídla” je reklamou skutečně inspirován a spočívá v tom, že se účastníci snaží při leteckém dni doletět co nejdál na vlastnoručně vyráběných strojích. Přistávací plocha naštěstí bývá většinou někde v moři nebo na jezeře, aby se při přistávání účastníkům nic nestalo. Rekord se aktuálně drží v Kalifornii, kde účastník doletěl na svém vyrobeném letounu až do vzdálenosti skoro osmdesáti metrů. 

Kozo-pólo 

Neboli “braní si kozy”. To je velice oblíbený sport v Afghánistánu, kdy uprostřed hracího pole se nachází tělo kozla bez hlavy. Úkolem je sebrat kozla a vrhnout ho do branky. 

Kontaktujte nás zde: redakce@sportyonline.cz