Posilněná Plzeň, bude hrát Horvy?

Žádné odchody, naopak výrazné vyztužení kádru. Fotbalisté Viktorie Plzeň se na prahu roku 2015 sešli v extra silném složení. Každý post je mimořádně našlapaný, o místo v sestavě se bude tvrdě bojovat. Trenér Miroslav Koubek řeší složitý úkol. Vybrat z tak velkého počtu kvalitních, ambiciózních hráčů základní jedenáctku, nikoho nenaštvat a udržet fungující partu, to dá pořádnou fušku. Co všechno západočeský kouč plánuje s týmem udělat?

Pro trenéra Koubka mimořádně citlivá otázka. Plzeň se pyšní nejpočetnější ofenzivní eskadrou, přípravu zahájilo sedm útočníků. Mimořádně silnou pětici Tecl, Mahmutovič, Holenda, Chramosta, Bakoš doplňují mladíci Hrdlička a Kratochvíl. Koubek nepočítá  pouze s Markem Bakošem. „Další působení Marka Bakoše v Plzni je téma, budeme ho v nejbližších dnech a hodinách řešit,“ prozradil.

Na jedno místo v sestavě tak číhají čtyři velice kvalitní, hladoví vlčáci. Jak tuhle situaci hodlá Koubek řešit? „Je to hodně útočníků, všechno kvalitní hráči. Ale není to vždycky jen o jednom z nich. Máme i jiné možnosti, jak s tímto balíčkem hráčů naložit,“ naznačil Koubek, že by mohl přejít i k jinému rozestavení než zavedenému 4–2–3–1.

 

Více z fotbalu

Online výsledky z fotbalu


Kontaktujte nás zde: redakce@sportyonline.cz