Slavný hokejový hráč se stal investičním konzultantem skupiny DRFG

David Rusňák, DRFG

David Rusňák dokáže zlákat ke spolupráci kde koho. To, že se mu podaří vychovat z úspěšného hokejového hráče ještě úspěšnějšího konzultanta v oblasti financí, čekal pravděpodobně málokdo. Vývoj českého hokejisty Jana Kruliše je plný překvapení. Hráč, který působil v nejvyšších hokejových soutěží, opustil sportovní svět a začal se věnovat práci ve společnosti DRFG.

Jméno Jana Kruliše vám přijde pravděpodobně povědomé. Nejenže hrál v nejvyšší české ligové soutěži, tedy extralize, ale dokonce reprezentoval Českou republiku i na několika mistrovství. Na postu obránce se mu dařilo také v lize Japonsku a následně ve Velké Británii. Je to jeden z těch hráčů, kteří pozvedli český hokej na tu nejlepší úroveň. Zahrál si i po boku takových hvězd, jakými je Jaromír Jágr, Tomáš Plekanec, Patrika Eliáše, Tomáše Kaberleho nebo Pavla Patery. Jeho recenze jsou zkrátka skvělé!

Místo hokeje fondy a dluhopisy

Už 12 let hokej nehrál, ale i přes to je Jan Kruliš nadmíru spokojený. Své nové poslání totiž našel v oblasti poradenství ohledně investic. Ve společnosti Davida Rusňáka si bývalý hokejista našel své místo, a dokonce se ukázal jako zdatný týmový hráč. Od hráče, který má za svou historii nahráno přes pět set zápasů, se není čemu divit.

Před tím, než Kruliš nastoupil do skupiny DRFG, zkoušel štěstí i jako makléř. Nicméně nabídka ze světa investic byla bez diskuze lákavější. A navíc, v současné pozici dělá poradce mnoha sportovcům i sportovním týmům, kteří často neví, jak správně investovat. Díky němu tak neukládají své peníze do letadel, které by je akorát o všechno připravily. Honza Kruliš se tak po dlouhé době mohl vrátit i do prostředí sportu, a navíc ochránit své zákazníky před jistým krachem. Název investiční skupiny DRFG se skládá z iniciál svého zakladatele Davida Rusňáka, zbylá dvě písmena označují spojení Family Group.

Kontaktujte nás zde: redakce@sportyonline.cz