Sportovní móda pro tuto sezónu

nike

Jaro a léto jsou ideálními měsíci pro pobyt venku. Krom bohatých možností výletů a dovolených nabízí i dokonalé sportovní vyžití. Okolo nás náhle rozkvete obrovská tělocvična, která umožňuje cokoliv a neplatí se do ní žádný vstup. Proto se rozběhněte do ulic, do přírody, do parků a lesů, přivoňte k rozkvetlému stromu, osvěžte se vlahým letním vzduchem a pořádně si zacvičte.

Žena chce vypadat dobře při každé příležitosti, tudíž i při sportování. Letošní módní trendy upřednostňují kvalitu materiálu, dobře padnoucí střihy a promyšlené mechanismy, které vám nabídnou potřebný komfort i při velké námaze. Důležitou roli má samozřejmě i estetická stránka. Žádaná je černá a bílá, ale i pastelové barvy. Na vrcholu již několik sezón zůstává růžová i modrá. Při výběru topu na sport dbejte na optimální velikost, nesmí se stát, že vás bude tlačit či škrtit. Doplňte vhodnými kráťásky či legínami.

Nejdůležitější složkou sportovního vybavení je obuv. Špatnou obuví můžeme zapříčinit řadu negativních následků, bohužel s tím úzce souvisí i neblahý dopad na zdraví. Proto investujte do kvalitních bot, investujete tak do svého zdraví. Výběr obutí podléhá účelu. Zohledněte terén, druh sportu i celkovou náročnost vaší sportovní aktivity. Bota by měla odvádět mokro a být vzdušná zároveň. Anatomicky by se měla přizpůsobit tvaru chodidla.

Pokud jste kvalitně a slušivě oblečena, stačí jen vložit sluchátka do uší, navolit tu správnou muziku a můžete vyběhnout. Vychutnejte si každičký moment. Díky vhodnému odění a obutí vás sportování bude těšit ještě víc.

Štítky:  

Kontaktujte nás zde: redakce@sportyonline.cz