Sportovní výkony zaznamenávejte díky aplikacím. Které jsou oblíbené?

Sportovní výkony zaznamenávejte díky aplikacím. Které jsou oblíbené?

Sport se stal nedílnou součástí našich životů. Sportujeme prakticky každý den, protože víme, že tímto způsobem můžeme shodit přebytečné kilogramy, stejně tak se díky sportu můžeme cítit opravdu příjemně. Abyste se však mohli motivovat, vyplatí se vsadit na sportovní aplikace, do kterých budete zaznamenávat své sportovní výkony. Nebudete si tak muset pamatovat, jestli jste včera cvičili nebo co jste cvičili před týdnem, zkrátka všechno budou aplikace evidovat a vy tak budete vědět, že něco pro své zdraví opravdu děláte.  

Otázkou však stále zůstává, jaké mobilní aplikace jsou ideální a jaké jsou vhodné pro zaznamenávání sportovních výkonů. Přece jenom se na trhu nachází tolik různých sportovních aplikací a vyznat se v nich, to člověku nějakou chvíli zabere. Rozhodli jsme se proto vytipovat několik oblíbených aplikací, které velice často využívají nejen běžci, ale i jiní nadšenci do sportu.  

Superlife 

Znáte aplikaci Superlife? Jedná se o mobilní aplikaci, která je zcela česká, i když název o tom zrovna nevypovídá. Aktuálně je aplikace dostupná jak pro operační systém Android, tak pro operační systém iOS. Aplikace dokáže zaznamenávat prakticky jakýkoli pohyb, nezáleží na tom, jestli se jedná o běh, cyklistiku nebo snad chůzi či bruslení nebo jízdu na koloběžce. Aplikace eviduje opravdu každý pohyb, který evidovat chcete.  

V aplikaci vám bude motivací například to, že můžete být součástí žebříčku, který se sestavuje ze všech registrovaných uživatelů a ze všech podporovaných sportů. Dostanete se také do tohoto žebříčku se svým sportovním výkonem? 

Sports Tracker 

Sportovní aktivity je možné zaznamenávat i díky sportovní aplikace Sports Tracker, která je prarodičem aktuálních moderních aplikací zaměřujících se taktéž na zaznamenávaní sportovních výkonů. Opět si aplikace poradí s mnohými sporty a zaznamenáváním vašich sportovních výkonů. Pomůže vám však odhalit i nové trasy nebo najde vhodné trasy v blízkém okolí. 

Kontaktujte nás zde: redakce@sportyonline.cz