Sportujte s nejlepší kamarádkou. Máme tipy na konkrétní sporty

Sportujte s nejlepší kamarádkou. Máme tipy na konkrétní sporty

Uvažujete nad tím, že začnete sportovat? Už vás nebaví vaše špatně formované tělo a chcete jej trochu zpevnit? Díky sportu získáte nejen vysněnou postavu, ale také se budete dobře cítit, navíc vám i zdraví poděkuje. Abyste však necvičili sami (každý člověk jistě ví, jak těžké je se individuálně motivovat), raději cvičte či sportuje s nejlepší kamarádkou či nejlepším kamarádem. I ti budou určitě rádi za trochu pohybu, navíc ve dvou se to vždycky lépe táhne. Díky vzájemnému motivování se dosáhnete opravdu velké proměny.  

Otázkou ale je, jaké sporty se vyplatí dělat s nejlepšími přáteli. Přece jen je nabídka sportů velká, ne každý se zamiluje do lecjakého sportu. Vybrali jsme nejoblíbenější sporty, na které se nedá dopustit zejména v poslední době. Jaký sport učaruje vám? 

Badminton 

Stále oblíbenější je klasický badminton, který dávno není tak pomalým sportem, jak se na první pohled může zdát. V současné době je badminton mnohem akčnější, vždyť si při něm pořádně zaběháte. Doporučujeme ho všem, kteří potřebují zvýšit svou fyzickou kondici a kteří chtějí trochu zpevnit zadeček a nohy.  

Badminton je celoroční sport, je možné ho vykonávat v krytých halách nebo v krytých sportovištích, kde je možnost si zapůjčit jak raketu, tak také potřebné míčky.  

Jóga 

Jóga je oblíbený zklidňující sport, při kterém se fantasticky hubne. To ostatně potvrdí každý, kdo se do jógy dal. Dnes existuje mnoho zajímavých forem jógy, oblíbená je zejména bikram jóga, která je však poměrně drahá, ovšem stojí za to. V případě, že chcete na jógu chodit, možná se stydíte jít sami. A tak doporučujeme chodit s nejlepší kamarádkou, která také potřebuje na chvilku odpočinout si a pořádně se protáhnout třeba díky jejímu sedavému zaměstnání. Pokud by vám neučarovala dražší bikram jóga, můžete chodit na klasickou jógu nebo případně na power jógu či hot jógu. 

Kontaktujte nás zde: redakce@sportyonline.cz