Tři oblíbené sporty mužů nad třicet let

Tři oblíbené sporty mužů nad třicet let

Je zajímavé, jak se během plynoucích let vyvíjíme a měníme. Mění se nám nejen naše názory, ale také koníčky a chutě. Zatímco mnohé ženy začínají mít nakupování oblečení plné zuby, pány chuť sportovat neopouští. V případě, že se vám také blíží zakulacená třicítka nebo by vás jen zajímalo, jaké to bude, až vám bude třicet, přinášíme vám seznam nejčastějších sportů, které muži vykonávají, když překročí hranici třiceti let. Nacházíte se v tom nebo děláte trochu jiné sporty? 

Obvykle se pánové schylují ke sportovním aktivitám, které mohou vykonávat se svými přáteli. Sport totiž berou jako odreagování od dětí, které doma jen křičí a vyžadují pozornost. Samozřejmě není to podmínkou, najdou se také pánové, kteří nedají dopustit na klasický běh, na který potřebují svůj klid. Ale běh jako takový je spíše výjimka. Většinou se volí takové sportovní aktivity, které jsou v týmu nebo ve skupině.  

Tenis 

Jelikož už na fotbal začínají být pánové trochu staří, což ostatně potvrzují jejich slábnoucí kolena, začínají hrát tenis. Tenis je vynikající sport plný napětí a adrenalinu. Navíc se můžou motivovat tím, že kdo vyhraje, ten platí rundu v nedaleké hospodě.  

Tenis jako takový je možné hrát celoročně díky krytým halám a sportovištím, které se nachází hojně v každém městě.  

Ping pong 

Kdo by neznal ping pong alias stolní tenis. Hraje se už od základní školy, tráví se tím volný čas. Zatímco někteří pánové dávají přednost klasickému tenisu, zejména na vesnicích je oblíbený stolní tenis a turnaje, které se zpravidla konají během víkendů. Je to taková milá, krapet sportovní odreagovačka, na kterou leckterý muž po třicítce nedá dopustit.  

Squash 

V poslední době je také velmi oblíbený sport nazvaný squash. Také ho lze hrát ve sportovních halách, tudíž také je to celoroční zábava. Mnozí pánové jej hrají se svými partnerkami, jelikož i ty to velmi baví. 

Kontaktujte nás zde: redakce@sportyonline.cz