Bob Harper není nic pro začátečníky!

Bob Harper

Mnoho lidí nemá zrovna mnoho volného času k tomu, aby začali pravidelně sportovat a podílet se na nejrůznějších sportovních aktivitách. Většina se vymlouvá na nedostatek času, který je způsoben především vysilujícím zaměstnáním. Další důvod je také to, že si ani hodinu volného času nemohou uvolnit pro sport, protože to už je na ně zkrátka moc. Chtějí si po náročné práci odpočinout a ne ho trávit u sportu, který by jim posílil nejen tělesnou kondici, ale také by jim především upevnil zdravotní stav. Málokdo si uvědomuje či ví, že nyní nemusíme trávit u sportovní aktivity hodinu či dvě. V dnešní době stačí pouze několik minut, a to díky online trenérů zdarma, kteří jsou naprosto fantastičtí. Díky tomu, že mají cvičení uzpůsobeno tak, že je spojeno nejen kondiční, ale také posilující cvičení do jednoho, dosáhnete efektivního a hlavně zdravého zpevnění těla během několika minut, samozřejmě pouze při pravidelném opakování.

Většina žen je především spokojena s českou trenérkou Zuzkou Light, mnoho však preferuje zejména Jillian Michaels, která je taktéž velmi dobrá, ovšem její cviky nejsou tak efektivní ani tak krátké, jaké má právě Zuzka. Je však možné, že jste se také setkali především s pánem, jenž se nazývá Bob Harper. Ten však není nic pro začátečníky, protože jeho cviky potřebují především výdrž a vytrvalost.

Nejhorší půlhodina vašeho dne

Cvičení s Bobem není určeno pro začátečníky, protože jeho cviky jsou opravdu jen pro pokročilé. Díky tomu, že už během pěti minut nebudete moci dál, se jeho cviky budou řadit k vaší nejhorší půlhodině dne. Ovšem není to samozřejmě pouze o vytrvalosti a výdrži, ze všeho nejdřív potřebujete k jeho cvičení především odhodlání a sílu. Pokud se na jeho série podíváte dopředu, pěkně se zaleknete. Možná se někomu nebude zdát, že se jedná o tak náročné cvičení, ale bohužel tomu bude ve skutečnosti při cvičení zcela jinak. Zkuste to však sami. Trénink s ním je velice účinný, ale podruhé do něj jde už málokdo.

Kontaktujte nás zde: redakce@sportyonline.cz