Jak vydržet u cvičení a podat tak skvělý výkon? 

Jak vydržet u cvičení a podat tak skvělý výkon? 

Toužíte po vypracované postavě, kterou má nyní kdejaká celebrita? Pokud ano, je třeba v posilovně vynaložit co největší úsilí a pořádně si dát do těla. Mnozí lidé však nevynaloží v posilovně takový výkon, jaký by chtěli. Důvodem toho je fakt, že zkrátka v okamžiku, kdy je tělo bolí, už přestanou. Jenže v takové chvíli by měli spíše zabrat. Abyste v této chvíli nevzdali veškeré své úsilí a nesbalili si svých pět švestek, poradíme vám, jak u cvičení vydržet, i když je bolest už opravdu velice citelná.  

Pamatujte na vytoužené výsledky 

Opravdu silnou motivací jsou výsledky, které očekáváte. Proto pokud se nacházíte při cvičení v bodě, kdy už nemůžete, zkrátka si vybavte to, proč to děláte. Samozřejmě se nekontrolujte denně v zrcadle, ale jednou za čas si tu fotku stejně udělejte a porovnejte si, jaká je vaše postava nyní a jaká byla před měsícem. I při tomto porovnávání však myslete na tu postavu, pro kterou to děláte.  

Je však třeba, aby onen cíl byl reálný. Pokud budete očekávat, že během dvou hodin v posilovně spálíte dvacet kilogramů, jenom se zklamete a s cvičením přestanete. Reálné cíle – to je základ úspěchu.  

Pořiďte si krásné oblečení na cvičení 

Především ženy ke cvičení motivuje to, co mají na sobě. Proto pokud vás cvičení zrovna nebaví nebo se do toho nemůžete dokopat, doporučujeme si pořídit opravdu stylový obleček, který budete chtít nosit nejen při cvičení.  

V ideálním případě si pořiďte stylové značkové kousky, ve kterých se navíc budete chtít fotit před zrcadlem. I když to bude zprvu velká investice, za tu motivaci to opravdu stojí, nemyslíte? 

Hlavně svůj trénink obměňujte 

Pokud chcete u cvičení vydržet opravdu dlouho, měli byste obměňovat svůj šatník. Rozhodně byste neměli zůstávat jenom u jednoho typu cvičení, protože vás to už po pár dnech přestane bavit. Když však budete cviky střídat, na cvičení se budete každý den těšit. 

Kontaktujte nás zde: redakce@sportyonline.cz