Online fitness trenéři jsou vždy záchrana!

Online fitness trenéři

Pomalu, ale jistě začíná duben. Měli bychom si nyní sáhnout na srdce a říct si, zda jsme vážně dodrželi novoroční předsevzetí, které jsme si dali první lednový den. Jistě si teď mnoho z nás uvědomuje, že tento slib, který jsme si stanovili sami sobě, jsme opětovaně nesplnili. Ono to zkrátka nevychází každý rok, protože nám vždy do toho něco skočí – většinou lenost, prokrastinace nebo pouze jen nechuť trávit volný čas jinak, než na sociálních sítích. Samozřejmě se mnoho z nás také odhodlalo a nyní mají postavičku jako lusk – těmto lidem všechna čest. Ovšem pokud patříte mezi první skupinu a bojíte se, že se znovu i letos budete bát vyjít na své oblíbené koupaliště, protože se budete stydět za pneumatiky, jež vám vyskákaly na břichu během posledních měsíců, stoprocentně se rozhodněte něco dělat, a to právě nyní. Duben je totiž takový poslední záchranný měsíc, během kterého ještě můžete zhubnout!

Pokud máte minimum času, zkuste to s trenéry online

Většina z nás se možná odhodlá k radikálnímu zhubnutí. Zkouší nejrůznější zdravé recepty, dokonce někdo vážně přijde na chuť zdravějšímu a kvalitnějšímu stravování. Ani pitný režim nebude takový problém, ale ten hlavní bude spočívat v tom, že se dostatečně nehýbeme. Většina si totiž vždy řekne, že není dostatek času, a to už z pracovního nebo jiného důvodu. Jenže málokdo si uvědomuje, že ke cvičení stačí půlhodina nebo někdy i jen patnáct minut, a to vše díky online trenérům.

Samozřejmě, zásada, že tělo začíná spalovat až po dvaceti minutách, je pravdivá, ale jako každé pravidlo, tak i toto má své výjimky. Mezi ty se řadí trénink či série cviků, jež je přizpůsobena a sestavena tak, že i během kratšího času dosáhnete rychlého a efektivního zhubnutí. Jestliže tomu nevěříte, tak si to zkuste s online trenéry, kteří jsou pro vás jako dělaní. Pokud toužíte po těch nejlepších, jednoznačně to zkuste se Zuzkou Light, s Jillian Michaels nebo s Bobem Harperem, ale ten není nic pro začátečníky.

Kontaktujte nás zde: redakce@sportyonline.cz