Sporty, které tvarují postavu. Vyzkoušejte je

Sporty, které tvarují postavu. Vyzkoušejte je

S blížící se plavkovou sezonou mnohé ženy touží po jediném, a sice po zhubnutí. Touží vytvarovat si svou postavu doslova k dokonalosti, ale jsou si samozřejmě dobře vědomy toho, že to nebude tak snadné. V současné době nás na každém rohu láká nejedno rychlé občerstvení, navíc mnohé ženy nedělají sport, který by jim v hubnutí pomohl, ale spíše se zabývají sportem, který jim zrovna v hubnutí nepomáhá. Rozhodli jsme se vám proto vypsat několik zajímavých sportů, které vám pomohou do plavkové sezony vytvarovat tak krásnou postavu, až tomu nebudete chtít uvěřit.  

Spinning jako jeden z pomocníků 

Znáte spinning? Pokud hovoříme o spinningu, hovoříme o jízdě na stacionárních kolech připomínající jízdu venku. Během tohoto cvičení se hubne velmi intenzivně, ovšem existuje více lekcí zaměřujících se na tento sport. Během spinningu je možné spálit až 800 kalorií během jedné jediné hodiny. U běžné cyklistiky se to pohybuje podobně, jen tedy záleží na tom, s jakou sílou, intenzitou a vytrvalostí se do jízdy na kole ponoříte.  

Svižná chůze jako další pomocník při hubnutí 

I když nelze svižnou chůzi označit za sport jako takový, je to pohyb, který vám přinese ovoce. Svižná chůze je pohyb doslova zadarmo, vždyť chodit může opravdu naprosto každý. Je to skvělý začátek v hubnutí a ve tvarování postavy. Jelikož je to pro člověka asi nejpřirozenější pohyb, není to nic náročného, nezatěžuje to klouby, dokonce chůze dodává optimismus.  

Během jedné hodiny aktivní a svižné chůze je možné spálit až 400 kalorií za hodinu, což je skvělé. Nemůžeme se divit například nákupním maniačkám, které jsou jako párátka. Vždyť po celodenním nakupování toho musí spálit tolik! 

Plážový volejbal jako další sport pomáhající hubnout 

Plážový volejbal jistě nemusíme nikomu představovat. Jedná se o sport, v němž hraje hlavní roli míč, který nesmí spadnout na zem. Právě míč stojí za vaším zhubnutím. Navíc se vám při tomto sportu zlepší postřeh. 

Kontaktujte nás zde: redakce@sportyonline.cz