Zasportovat si nebo zajít do solária – v Praze žádný problém!

Zasportovat si nebo zajít do solária

Sportovním aktivitám se meze nekladou, někdy je spíš důležité přemoci lenost a po dnu prosezeném v kanceláři si ještě zajít alespoň na hodinku třikrát týdně na rotoped. Nebo raději posilujete a budujete svalovou hmotu? Tak či onak, meze se vám v našem hlavním městě rozhodně nekladou. Kromě cvičení a spalování kalorií si můžete i pěkně odpočinout v soláriu, kde nasbíráte pro tělo mimořádně důležitý vitamín D. Dobrá nálada s ním totiž jde ruku v ruce…

Posilováním ke skvělým výsledkům za pomoci nejnovějších strojů

Svět se neustále mění – a to platí i pro české a světové tělocvičny. Nakonec, důkazem tohoto tvrzení je třeba posilovna v Praze, ve které si vypracujete nejen břišní svaly, ale i bicepsy nebo stehna. Využijte všech možností, které se vám tu nabízí. Na více než 400 metrech čtverečních je toho přeci víc než dost, že?

Stačí se rozhlédnout kolem a jistě s námi budete souhlasit, že tohle je učiněný ráj pro kulturisty i ty, kteří se chtějí jen zbavit pár přebytečných kilogramů, co je trápí třeba i pár let. Pak je přeci nejvyšší čas začít se sebou něco dělat. Budete se pak cítit o poznání lépe, což je důležité nejen pro zdraví, ale i sociální sebevědomí. Každý chce přeci vypadat dobře!

fitness praha

Lidské tělo potřebuje dostatek vitamínu D

Jen desetinu vitamínu D potřebného pro naše tělo v průměru přijmeme v rámci jídelníčku, zbytek pochází z práce slunečních paprsků. Solárium Praha se pak může během zimních měsíců, kdy je jejich příjem poněkud omezen, postarat o nápravu.

V každém případě, nejde jen o fyzické zdraví, ale především i to duševní. Bez dostatečného množství vitamínu D v těle se jednoduše nebudete cítit dobře, deprese si pak snáz najde cestu a únavu bude možné doslova krájet. Tomu je třeba rázně předejít a zajít si do solária…

Kontaktujte nás zde: redakce@sportyonline.cz