Zkuste to s knihou od Zuzky Light

Zuzky Light

Velké množství lidí je nyní hodně zklamáno, protože se blíží letní sezona takřka bleskovou rychlostí. Novoroční předsevzetí, které pojednávalo o skvělém zhubnutí, je najednou v pase, a tak se není čemu divit, když lidé skoro truchlí a jsou ze sebe zklamaní. Letošní dovolená u moře bude opět o ničem, protože se především ženy budou bát vyjít z hotelového pokoje. Moře či jen krásný čistý bazén bude pro ně jen atrakce, na kterou se budou dívat z okna, protože se budou stydět za své kila navíc, jež vidí jen ony. Bohužel je to taková situace, která se opravdu opakuje rok co rok. Jenže mnoho žen neví, že s tímto problémem mohou rychle zatočit, a to s pomocí Zuzky Light. Tato původem česká trenérka nedávno vydala svou knihu, v níž pojednává o všech tajemstvích efektivního zhubnutí, které však v sobě nenese příliš těžké cviky nebo sérii cviků, které jsou dlouhé třeba tři hodiny. Jedná se o efektivní a hlavně rychlé zhubnutí a zpevnění postavy během patnácti minut. Je ale nutné, abyste dodržovali ještě jiné tipy a rady, o nichž se v knize dočtete.

Tři tajemství úspěchu – jídlo, pití a pravidelné cvičení

Nejen, že se v knize dočtete o nejrůznějších cvicích, ale také se vám bude snažit Zuzka pomocí svých skvělých receptů vnutit zdravý životní styl i po stránce stravování. To je totiž osmdesát procent úspěchu, a tak se zaměřte právě i na jídlo. Je nutné, abyste dbali na kvalitní, pestrou a především vyváženou stravu, protože pouze s ní můžete dosáhnout stoprocentního úspěchu. Není to pouze o cvičení.

Jenže ještě existuje jedno pravidlo, které je zapotřebí dodržovat. Jedná se zejména o pravidelný pitný režim, protože pouze s ním můžete rychle zhubnout. Díky němu totiž skvěle odvodníte nepříjemnosti z těla a do léta stihnete mít postavičku jako lusk! Kniha stojí kolem tří set korun, což se dá obětovat za fakt, že se změníte takřka k nepoznání!

Kontaktujte nás zde: redakce@sportyonline.cz